Kemalettin

Merhabalar ben Kemalettin. 18 Yaşında genç bir birey olarak, müziğe olan tutkunluğumun kısa da olsa bir geçmişi var.

Hem klasik Z kuşağına özgü modern tarzları hem de “new school” akımını sevmekle birlikte, müzikal zevkim oldukça çeşitlidir. Modern dönemin yenilikçi ve dinamik sesleri beni etkilerken, aynı zamanda “old school” müziğin zamansız cazibesi de beni etkiliyor.

Eski dönemlerin efsanevi sanatçıları ve klasik eserleri, müziğin temelini oluşturan kökleri keşfetmemi sağlıyor. Özellikle, 60’lar ve 70’lerin ruhunu yansıtan rock ve funk gibi tarzlar, beni derinden etkileyen ve keyif veren ritimler sunuyor.

Kısa bir yazı oldu, fakat ilerleyen zamanlarda buraları güncellerim. Umarım! :blush:

2 Beğeni

Merhaba @kemalettin hoş geldin sefalar getirdin, oldukça güzel bir yazı olmuş kısa ve öz. Birçok arkadaşım bana yenilikçi ol, bırak artık şu nostaljiyi dese dahi ben o nostaljilerden çıkamıyorum açıkçası.

Herkesin zevk aldığı tarz farklıdır, örneğin ben bugün yemek yerken kısa bir televizyon turu yaptım ve kafayı yiyecektim. Herkes birbiri ile tartışıyor, herkes birbirine bağırıyor anlamsız bir şekilde. Televizyon benim eskiden bıraktığım tarzda değilmiş bunu iyi anladım :slight_smile:

Eski filmleri, eski dizileri ve oldschool müzikleri dinlemekten aşırı haz alıyorum. Dinlediğin rapçiler var ise uygun kategorilere özgürce başlık açabilirsin.

1 Beğeni

Teşekkürler <3, bu platformda birlikte olduğumuz sürece, destekle birlikte hızla gelişip büyüme potansiyelimizi en üst seviyeye çıkarabiliriz. Her birimizin katkısıyla, daha fazla bilgi paylaşarak, deneyimlerimizi birbirimizle paylaşarak ve etkileşimlerimizi artırarak, bu platformun değerini artırabiliriz. Umarım hepimiz birbirimizden öğrenir ve birlikte daha da güçleniriz. :grin:

1 Beğeni

Güçlenip çok daha iyi yerlere geleceğimizden hiçbir şüphem yok @kemalettin umarım bizleri yakın arkadaşlarına tavsiye edersin :slight_smile:

1 Beğeni

Dostum hoş geldin ben de yeni katıldım rap sözlük sitesine umarım güzel zaman geçiririz diye düşünüyorum diğer gereksiz sözlük sitelerinden haddinden fazla sıkılmıştım bu yeni kanın oluşması benim açımdan bayağı iyi oldu.

1 Beğeni

Teşekkür ederim! Bu platforma katılımınla bize katkıda bulunacağına inanıyorum. :smiling_face:

1 Beğeni

Kesinlikle katkı sağlayacağıma inanıyorum umarım tarzlarımız aynıdır dostum çok sevinirim aynı olursa kafa dengi bir kardeşin olması benim için efsane olur :slight_smile:

2 Beğeni