Sagopa Kajmer Flac

Orijinal albümden vs. flac olan varsa paylaşabilir mi?
Romantizma gibi albümler var fakat Trakonya,Kürdan Kollar,İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim gibi şarkılarının yok yeni şarkılarını da geemix’den indirdim flac olarak ama gerçek flac mı bilgim yok bilenlerde yanıtlayabilir.

2 Beğeni

Hoş geldiniz sefalar getirdiniz @melikxcelik eğer denk gelirsem mutlaka paylaşacağım. İnternet sitemiz henüz çok yeni ve yakın tarih aralığında bulabileceğini düşünüyorum.

Bir de Sagopa Kajmer hayranlığını gördüğümde R10’da şunu düşünmeden edemedim, eğer sen de yoksa bu flac’lar kimsede olmaz diye düşünüyorum. Direkt Yunus ağabeyden istemek gerek :slight_smile:

1 Beğeni

Yaş 16 genç Sagocuyuz eskilerden olsam çok önceden bulurdum ben de elimde olanları da ilerde link olarak paylaşırım.

1 Beğeni

Ben yaş olayına pek takılmıyorum maalesef, 40 yaşındaki adamın dinlediği parçalarda “manitanı aldım, silahı çektim, paranı saydım, gucci pradayı giydim” gibi anlamsız parçalar dinliyor.

Sebebi ise sırf müziğinden dolayı. Rap eskiden liriklerden dolayı dinleniyordu, kel bir adamın kafasına dahi hafif tempo vurarak ritim yaratabilen kişiler rap yapabilirdi. Şimdi olay tamamen tersine döndü (maalesef).

1 Beğeni

Dostum bulduğunda burada da paylaşabilirsen çok mutlu olurum ben de görmek isterim Sagopa Kajmer flacleri

1 Beğeni

Bir forumda buldum ben de YouTube’de ki ile arasında farklar var örneğin uzun yollara devam şarkısında ki ilk kısım YouTube’de yok.

https://rutracker.net/forum/tracker.php?nm=Sagopa

cnkr adlı üyenin torrent linkini indirebilirsin.