Wegh - Kennedy'i Ben Vurdum

Youtube’da tesadüfen denk geldiğim parçadır ve haddinden fazla kulak tırmalıyor. Bunu sevebilen rap dinleyicisi varsa gerçekten saygı duyacağım.

Siteyi henüz bugün kurdum ve ilerleyen zamanlarda çok daha fazla kitleye ulaşacağımdan hiçbir şüphem yok ve parçayı yapan Wegh mahlaslı arkadaş umarım bu eleştirimi dikkate alır. Maalesef parça olmamış dostum; beat, lirikler, haddinden fazla orijinallikten çıkış olmamış.

Muhtemelen piyasada böyle bir pasta var, herkes newschool ve bu tarzda takılıyor dedin ve öylece bu parçayı çıkarttın? Fakat hiç olmamış, üzgünüm. Sonuna kadar dinleyen kişiyi özel kuvvetlere direkt olarak alabilirler.

1 Beğeni

Şarkıyı yeni dinlerken sitenize denk geldim, değişik bi yapısı var iyi mi kötü mü karar veremedim işin doğrusu.

1 Beğeni

Hoş geldiniz sefalar getirdiniz, arkadaş parçayı amatörce yapmış veya dalga geçmek amaçlıda olabilir. Diğer mc’lere bir gönderme yapıyorda olabilir, eğer ciddi ciddi yaptıysa üzgünüm çok kötü.

2 Beğeni

Şu parçaya atabileceğim kusma emojisi yok mu Allah aşkına bir parça ne kadar kötü olabilirin ne sonucudur. Kendimi tanıtırken bahsettiğim yeni nesil kendini rapçi sanan tipler bunlar işte.

Aslında bunlara prim vermemek adına paylaşmamak gerekiyorda neyse!

1 Beğeni